La Escondida Villa
Set within 25 minutes' walk of Tractor Museum and within 3.2 km of Estancia La Quinta Park, La Escondida Villa is located in Villa Carlos Paz.
The walk to the centre of Villa Carlos Paz will last for 15 minutes. For dining options, grill bar serving meals of Argentinean cuisine is available approximately 3.7 km away. You can get to Balneario El Fantasio Beach about a 25-minute walk away.
La Escondida Villa includes kitchenware and a washing machine for self-catering. The nearest airport is Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella International airport, 45 km from the accommodation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Zebra Club797 km
- Molino Rojo898 km
- Iglesia Corazon de Jesus746 km
- Museo Galeria632 km
- Zorba1025 km
- Alto Vuelo971 km
- Puente Uruguay Galeria De Arte661 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Cordoba44 km
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van La Escondida Villa?
U kunt Reloj Cucu vlakbij La Escondida Villa bezoeken. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in La Escondida Villa?
La Escondida Villa biedt parkeerplaatsen waar u uw auto kunt achterlaten. - ❓
Hoe ver is Cordoba van La Escondida Villa?
Er is een 45-km afstand tussen Cordoba en La Escondida Villa. - ❓
Hoeveel kost het om deze villa te boeken?
De gemiddelde prijs in deze villa is $230. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt van de villa kun je aanbevelen?
De beste restaurants in de buurt van de villa zijn onder andere Mala Espina en Pueblo Mio restaurants, deze bevinden zich binnen 550 meter afstand. - ❓
Wat zijn de faciliteiten in La Escondida Villa?
Tot de topfaciliteiten van La Escondida Villa behoren gratis parkeren, een tuin en een zwembad.